Tecrübemiz

Tecrübemiz, Ne iş yaparız, Neden Biz ?

Tecrübemiz

Nist Grup 2005 yılından bu yana web tasarım, dijital baskı çözümleri, dijital pazarlama, mobil uygulama projeleriyle sektöre heyecan ve yenilik getiren, yaptığı inovatif işlerle kendini ispatlamış köklü bir firmadır.

İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.

Doğru stratejiler ile web sunum teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Uzun yıllara dayanan bilgi tecrübemiz ile ve yapmış olduğumuz yüzlerce web tasarım projeleri ile taleplerinize kaliteli ölçekte çözümler üretebilecek donanıma sahibiz. Güncel teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek sizlere sınırsız hizmetler sunmayı görev edindik.

Web Tasarımı : İnternet üzerinden yapılan elektronik tanıtım ve yayın çalışmaları. Firmanıza uygun web sayfa tasarımı.

Açık Hava Reklamcılığı : Dijital Baskı ve Afiş, Tabela ve Dış cephe görselleri, Bina giydirme, Billboard, megaboard, Raket ugyulamaları

Fuar Organizasyonları : Fuar, Kongre, Etkinlik ve Organizasyon çalışmaları, Stand Tasarımı, imalatı ve demontajı...İkram ve PR çalışmaları

Kurumsal Kimlik : Kendinizi ifade etmek için firma Logonuz-dan ,araç giydirmeye, web sitenizden vefat ilanına kadar temsili çalışmalar...

Matbaa ve Yayıncılık : Kartvizit, basılı matbuu evraklar, antetli dosya, zarf çeşitleri, broşür ve katalog çalışmaları. dergi ve bülten hazırlanması.

Medya ve Reklam Danışmanlığı : Kurum adına yapılacak Reklam ve Medya çalışmalarında danışmanlık, planlama ve uygulama...

• Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Nist Grup müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarına uygun kod yapısını hayata geçiririz.
• Güvenilir sunucu yapısı ile yüksek güvenlik önlemleri ile özel hazırlanmış üst düzey cloud sunucularımızla güvenle web sitelerinizi barındırabileceksiniz!
• SEO çalışmalarına dikkat edilmeden yapılan web siteleri daha sonra tekrar düzenlenmek zorunda kalmaktadır. Nist Grup olarak bu durumun bilinciyle müşterilerimizi daha sonra yaşayabilecekleri mağduriyetten kurtarmış oluruz.
• Nist Grup olarak ekibimizle güncel web tasarım tekniklerini takip ederek, rakiplerden farklı olmayı başararak modern trend web site tasarımları yapmaktayız.
• Hemen hemen ülkemizde web sitesi yaygınlaştığından beri sektörün içerisinde yer alıyoruz. Rekabetten usanmadan kalitemizden, kişiliğimizden ödün vermeden, hakkını vererek özenle sevgiyle işimizi yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Dürüstlük açık sözlü olmak bizim yapımızın olmazsa olmazlarındandır. Müşterilerimizin şirketimizle çalışırken bizlerle ortak müşterekte buluştuklarını görmek bizi daha çok şevklendiriyor. İnternet sitesi yapan firmalar (web tasarım ve yazılım yapan firmalar) içerisinde mücadeleyle var olarak, dürüstlükle çalışarak edindiğimiz tecrübeyi siz dostlarımıza aktarmaktan, sizlerin beklentilerinizi karşılamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.